ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 
Yorumlar
Boncuk Saç Kaynak Fiyatlari Boncuk Saç Kaynak Fiyatlari
5 5 Yıldızlı!
sipariş verdim ürün 2 gün içinde kargoyla elime ulaştı kuaförüm saçlar
Boncuk Kaynak Saç Gerçek Saç Kaynak Boncuk Kaynak Saç Gerçek Saç Kaynak
5 5 Yıldızlı!
75cm de aynı fiyat mı? saç gerçek insan saçımı 100 de kaç sentetik karı
Çıt Çıt Saç Açık Sarı Çıt Çıt Saç Açık Sarı
5 5 Yıldızlı!
çıt çıt saçlar 8 parça şeklinde değilmi gerçek saç sanırım evet sa
 

Boncuk Saç Kaynak Platin Sarısı

Boncuk Saç Kaynak Platin Sarısı
Büyütmek için resime tıklayın
Fiyatı: 1.50TL
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: 110815034409
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Miktar:

Boncuk kaynak kullanım rahatlığı, uygulama takılma  ve saçtan çıkarılması saça zarar vermeyen saç kaynağı çeşididir.Boncuk kaynak saça takılma süresi 1.00 ile 2.30 saat arasında değişmektedir.
Saç Kaynağı özeldir ve profesyonel takılmasını önerilir.Önemli faktörlerden en büyük özelliği saçın gerçek saç olması ve saç tipinize uygun olmasıdır.  Malesef daha ucuz maliyet ve fazla kazanç elde etmek isteyenler , hazır işlenmiş ve çok kaliteli olmayan fırın boyalı tabir ettiğimiz saçlar kullanılmaktadır.  Fırın Boyalı Saçlar; kişinin saçlarına zarar verir, hem de maddi olarak zarar verir.  
 
 
 Fırın Boyalı  veya Sentetik Karışım Olarak Bilinen Saçlar

-SAÇLARIN TARANMAMASINA
-RAHATLIKLA YIKANMAMASINA  (DUŞ ALIR İKEN'DE KARIŞIR VE SAÇIN TARAMA ESNASINDA DOLAŞMASINA)
-FÖN , MAŞA GİBİ İŞLEMLERDE SAÇIN YANMASINA,KOPMASINA VE SAÇIN GERÇEK ANLAMDA MAŞA TUTMAMASINA SEBEB OLUR
-FIRIN BOYALI VEYA SENTETİK SAÇLAR PARLAK VE ÇOK YUMUŞAK BİR ŞEKİLDE HAZIR OLAN ÜRÜNLERDEN YAPILMAKTADIR  
-FIRIN BOYALI HAZIR SAÇLAR 1 AY KULLANIMDAN SONRA SAÇLARININ KARIŞMASINA NEDEN OLUR

Bu Tür Sorun Yaşamamak İçin Boncuk Kaynak İhtiyacı Olan insanların profesyonel saç yapısından anlayan tecrübeli arkadaşlar ile çalışması önerilir. Ucuz Etin Yahnisi Her Zaman Yavan OLur (ATASÖZÜNÜ) Hatırlatmak İstedim  Saçı Alıp 1 Ay Sonra Eğer Saçınızdan Çıkartmayı Başarbilir İseniz  Çöpe Atmazsınız Belki.Tekrar Saç Almak Zorunda Kalırsınız 2 defa saç değiştirmenize sebeb olur ve 2 kez masraf etmiş olursunuz. Bu sebebden dolayı hazır ürünleri tavsiye etmiyoruz, saç kalitesinden iyi anlayan  ve Saçı Kendi Atölyelerinde İşleyen Firmalardan almanızı tavsiye ediyoruz . Çünkü saçı kendi atölyelerinde hazırlayan  profosyenel arkadaşlar  saçın özelliklerini çok iyi bilir ve sadece para kazanmak değil . insanların ihtiyaç veya mutluklarını Düşünen Arkadaşlardır
Peruk Satis İçin En Önemlisi İnsanların Mutluluğu Ve İhtiyaçlarını Karşılamaktır. SAÇLARIMIZI  KENDİMİZ KONTROL EDER KENDİ ATÖLYEMİZDE (DİKİŞ, AÇMA,BOYAMA,VE KERATİNLEMESİNİ) ELİMİZDEKİ EN İYİ İMKANLAR İLE KALİTELİ BİR ŞEKİLDE YAPARIZ

Uygulanan kaynakla ilgili temel bilgiler:

-Kullanılan Keratin 1.2 İtalyan Keratin Olup Piyasada Bulunan Suda Cabuk Erime Yapan 1 hafta İçinde saçtan kayma Yapan(SLİKON,TUTKAL,VEYA UCUZ KERATİNLER) Firmamız Tarafından Kullanılmaz.
-Boncuk kaynak Sacınıza uygulandıktan sonra 4 ay kesinlikle erime yapmaz ve aynı saçı tekrar kullanabilirsiniz.
-Saçlarımız Gerçek Olduğu İçin istediğiniz şekilde rengini değiştirebilir ve tekrar yeni bir saç almaktan kurtulursunuz.

-Yanlış Takılmış Olan Boncuk Kaynak Saçlar Kaynagın Belli Olmasına Ve Rahat Toplayamama Ve Gözükmesine Sebeb Olur.
*Slikon ile yapılan kaynak saçların uçları sıcak su nedeni ile çabuk erime yapar ve sacların dökülmesine 1 ay sonra Takılan Saçların Yarı yarıya Azalmasına Yol Açar.
Müşterilerimizin Mutluluğu Bizim İçin Önemlidir.

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz:

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır.
Etiketler: Adana Saç Kaynak Merkezleri, Adıyaman Saç Kaynak Merkezleri, Afyon Saç Kaynak Merkezleri, Aksaray Saç Kaynak Merkezleri, Amasya Saç Kaynak Merkezleri, Ankara Saç Kaynak Merkezleri, Antalya Saç Kaynak Merkezleri, Ardahan Saç Kaynak Merkezleri, Artvin Saç Kaynak Merkezleri, Aydın Saç Kaynak Merkezleri, Ağrı Saç Kaynak Merkezleri, Balıkesir Saç Kaynak Merkezleri, Bartın Saç Kaynak Merkezleri, Bolu Saç Kaynak Merkezleri, Burdur Saç Kaynak Merkezleri, Bursa Saç Kaynak Merkezleri, Denizli Saç Kaynak Merkezleri, Diyarbakır Saç Kaynak Merkezleri, Edirne Saç Kaynak Merkezleri, Gaziantep Saç Kaynak Merkezleri, Kayseri Saç Kaynak Merkezleri, Kocaeli Saç Kaynak Merkezleri, Manisa Saç Kaynak Merkezleri, Maraş Saç Kaynak Merkezleri, Mersin Saç Kaynak Merkezleri, Muğla Saç Kaynak Merkezleri, Sakarya Saç Kaynak Merkezleri, Samsun Saç Kaynak Merkezleri, Saç Kaynak Yapan Kuaförler, Tekirdağ Saç Kaynak Merkezleri, Trabzon Saç Kaynak Merkezleri, Uşak Saç Kaynak Merkezleri, Yalova Saç Kaynak Merkezleri, ankara saç kaynak fiyatları, boncuk kaynak, boncuk kaynak adana, boncuk kaynak bursa, boncuk kaynak gerçek saç, boncuk kaynak istanbul, boncuk kaynak malatya, boncuk kaynak merkezleri, boncuk kaynak uygulaması, bursa saç kaynak fiyat, kahve boncuk kaynak, karamel boncuk kaynak, kaynak fiyat ara, kaynak sac ankara, kaynak saç fiyatları, kaynak saçlar doğal, kayseri saç kaynak, keratin kaynak fiyatları, keratin kaynak saç, kumral kaynak saç, platin boncuk kaynak, sarı boncuk kaynak, saç kaynak, saç kaynak sivas, saç kaynakları, saç kaynağı mersin, saça kaynak boncuk, siyah boncuk kaynak saç, ucuz saç kaynak, Çanakkale Saç Kaynak Merkezleri, İstanbul Saç Kaynak Merkezleri, İzmir Saç Kaynak Merkezleri,