ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 
Yorumlar
Eğitim Peruk Mankeni Kafası Eğitim Peruk Mankeni Kafası
5 5 Yıldızlı!
bana 150 tl lik bi manken lazım lütfen bana yardımcı olurmusunuz çok acil a
ÇIT ÇIT SAÇ KARAMEL ÇIT ÇIT SAÇ KARAMEL
5 5 Yıldızlı!
çıtçıt ile ilgili aramalar çıtçıt fiyatları sentetik çıtçıt fiyat
Çıt Çıt Röfleli Saç Çıt Çıt Röfleli Saç
5 5 Yıldızlı!
Merhaba kendi saçlarımdan çıtçıt saç yaptırmak istiyorum bunu nerde yapt
 

Boncuk Kaynak Saç - Boncuk Saç Kaynak Gerçek Saç

Boncuk Kaynak Saç - Boncuk Saç Kaynak Gerçek Saç
Büyütmek için resime tıklayın
Fiyatı: 1.50TL
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: 110809064229
Oy Ortalaması: 5 5 Yıldızlı!

Miktar:
(Bu ürünü satın almak için asgari miktar: 10)

 

Boncuk kaynak saç kullanım rahatlığı, uygulama takılma  ve saçtan çıkarılması saça zarar vermeyen saç kaynağı çeşididir.Boncuk kaynak saç takılma süresi 1.00 ile 2.30 saat arasında değişmektedir.
Saç Kaynağı özeldir ve profesyonel takılmasını önerilir.Önemli faktörlerden en büyük özelliği saçın gerçek saç olması ve saç tipinize uygun olmasıdır.  Malesef daha ucuz maliyet ve fazla kazanç elde etmek isteyenler , hazır işlenmiş ve çok kaliteli olmayan fırın boyalı tabir ettiğimiz saçlar kullanılmaktadır.  Fırın Boyalı Saçlar; kişinin saçlarına zarar verir, hem de maddi olarak zarar verir.  Boncuk kaynak saç,kaynak saç çeşitleri içinde en ekonomik olanı en hızlı yapılanı.Aynı zamanda en hızlı çıkartılanı olması.Halkalı kaynakta saç uçları keratinlerle ince uzun bir hale getiriliyor,sımsıkı tutuluyor ve hiç bir şekilde saç burdan dökülmüyor.

Daha sonra küçük mikro silikonlu boncuklarımız var.Bu halkaları bir tığa geçiriyoruz.Her saç tutamı için iki tane halkamız var.Saçları yine u şeklinde ayırıyoruz.

Çünkü topladığımızda boncuk kaynak saçlar yanlardan gözükmesin diye,enseden toplandığında gözükmesin diye.Çerçeve cilt kısmından yaklaşık birer santimlik tutamlar ayırıyoruz.

Daha sonra saç tığımızın yardımıyla yarım santimetre kadar bir saç tutamı alıyoruz. Boncuk saç kaynak tığımızın ucunu takıp halkalarımızı itiyoruz.Ve boncuklar saç dibinde kalmış oluyorlar.Daha sonra ucuna keratin takılmış saçımızı halkaların içinden geçiriyoruz.

Ve bir pense yardımıyla tam ucundan sıkarak saçın keratinli uçlarla birlikte monte edilmesini sağlıyoruz.Burda önemli olan boncuk kaynak saç tutamlarının aşağı doğru yata bir şekilde olması çünkü gece yatarken saçımızı çekmesini engellemek için.Ne kadar aşşağı doğru takarsak okadar iyi bir kaynak saç  yapmış oluruz.

Eğer saç tutamını alırken yaklaşık 60 derecelik açıyla alırsak saçı çekme yapabilir.O yüzden mümkün olduğunca daha küçük bir açı yaratarak,daha baş derisine doğru,yakın ve basık bir şekilde takmalıyız.

Boncuk Saç Kaynak Uygulamasında Saçların Gerçek Olması Çok Önemlidir.

 Boncuk Kaynak Saç

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz:

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Boncuk Kaynak Saç - Boncuk Saç Kaynak Gerçek Saç
Büyütmek için resime tıklayın
Boncuk Kaynak Saç - Boncuk Saç Kaynak Gerçek Saç
Büyütmek için resime tıklayın