ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 
Yorumlar
Boncuk Kaynak Saç-Boncuk Kaynak Fiyatları Boncuk Kaynak Saç-Boncuk Kaynak Fiyatları
4 5 Yıldızlı!
merhaba kac tane boncuk kaynak almam gerekir sizce saclarım içce telli ve gür
Çıt Çıt Saç Açık Kestane Dore Çıt Çıt Saç Açık Kestane Dore
4 5 Yıldızlı!
fiyatlar iyi de saçlar kaç gr ? Çıtçıtlarımız özel dikim olup 8 parçad
ÇIT ÇIT SAÇ KARAMEL ÇIT ÇIT SAÇ KARAMEL
4 5 Yıldızlı!
150 gram 65 cm çıtçıtlarınızın fiyatı nedir? Yaren hanım 150 gr çıt
 

At Kuyruğu Saç 110901102214

At Kuyruğu Saç 110901102214
Büyütmek için resime tıklayın
Fiyatı: 80.00TL
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: 110901102214
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Miktar:

At Kuyruğu Saç Modelleri bilindiği gibi her zaman için pratik ve hoş görünümlü saç modelleri arasında yer alır. At Kuyruğu Sac Modellerini yapmak çok kolay olduğu için sac modelimizi çok fazla düşünmemize gerek kalmadan, küçük ayrıntılara dikkat ederek hoş saç modellerine sahip olabiliriz.

At Kuyruğu Saç Modelı genellikle arkadan toplanarak yapılan bir saç modelidir ancak yüz tipimize göre At Kuyruğu Modelleri yandan, isteğe göre sağdan yada soldan bağlayarakta yapabiliriz.

At Kuyrugu Sac Modeli, genellikle oval ve uzun yüz tiplerine uygun saç modelidir. Ancak yuvarlak ve kare yüz tiplerininde rahatlıkla kullanabileceği bir yüz tipidir.

At Kuyruğu Saç Modelinin uygulanmasında dikkat edeceğimiz küçük ayrıntılara gelince;

At Kuyruğu Saç Modeli Nasıl Yapılır ?

1.At Kuyruğu Saç modellerinin yapılışında ilk aşama Saçlarımıza hacim kazandırmak olmalıdır. Saçlarımız çok temiz olduğu durumlarda hafif bir kabarıklık olur ki bu da At Kuyruğu Saçlar için aradığımız Hacmi doğal olarak verir.

2.Saçlarımızı At Kuyruğu yapmak için toplarken dikkat edeceğimiz hususların başında Saçları mümkün olduğunca aşağıdan toplamak ve omuzlarımızın üzerinde bir yerden bağlamak saçlarımıza daha modern bir görünüm verecektir. Böylece Saçlarımızın duruşu çok daha etkileyici olacaktır.

3.Eğer at kuyruğu yaparken Saçlarımızı yandan toplamayı düşünüyorsan,- yüzümüzün ön kısmına dökülecek olan perçemlerin istikametini mümkün olduğu kadar ters tarafa taramalıyız. Böylece yüzümüze çarpraz şekilde duracak olan At Kuyruğu modeli yüzümüze doğal bir şekil ve güzellik katacaktır.

4. Saçlarımızı At Kuyruğu şeklinde toplarken topladığımız kısmı hafif bir şekilde fön çekerek uç kısımlarına bukleler oluşturmamız bize daha romantik ve etkilyeyici bir hava katacaktır.

5. Dikkat edeceğimiz bir diğer hususta saçlarımızı topladıktan sonra son olarak saçlarımızı topladığımız lastiğin görünmediğin den emin olmaktır. Ancak eğer saçlarımız için kabarık şekilli ve tüylü tokalar kullanacaksak bunu saklamak olanağı yoktur. Bizim tavsiyemiz Saçlarda At Kuyruğu modelini uygularken mümkün olduğu kadar saç rengine uygun ince lastikler kullanarak bunun görünmesini engellemek saçlara daha güzel ve naturel bir hava verecektir. Bunu yapmak, yani saçlarımızı sardığımız lastiği saklamak için en iyi yol ise saçlarımızın küçük bir kısmını lastiğin üzerine sararak lastiği kamufle etmektir.

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz:

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

At Kuyruğu Saç 110901102214
Büyütmek için resime tıklayın
At Kuyruğu Saç 110901102214
Büyütmek için resime tıklayın
Etiketler: % 100 gerçek insan saçı çıtçıt, 150 tl çıt çıt saç fiyatları, Extend Magic Mikro Saç Kaynak Ad, Halka Saç Kaynağı Adana, Halkalı Kaynak Adana, Ham Saç Adana, Keratinli Saç Kaynak Adana, Mikro Saç Kaynak Adana, Peruk Adana, Perukçu Adana, Postiş Adana, Saç Alan Yerler Adana, Saç Kaynak Malzemeleri Adana, Saç Kaynak Merkezi Adana, Saç Kaynak Merkezleri Adana, Saç Kaynak Satın Al Adana, Saç Kaynak Yapan Kuaförler Adana, Saç Kaynak Yapan Yerler Adana, Saç Kaynağı Adana, Saç Satan Yerler Adana, Saç Uzatma Adana, Saça Kaynak Adana, ada çıt çıt, adonis hair, alanya çıt çıt saç nerde satılır, alsancak saç tasarım çıtçıt saç, aslı peruk, avcılar çıt çıt, avcılar çıtçıt peruk, babyliss digital wag maşa, boncuk saç fiyatları, denizli mesut saç tasarım, despinya peruk, ekin peruk izmir, en ucuz çıtçıt, gerçek saç çıt çıt, gerçek çit çit saç, izmirde çıt çıt fiyatları, kahkül peruk, kaliteli peruk, konya boncuk postiş, konyada kaynak sac, kırmızı peruk, mikro kaynak set fiyatı, mikro kaynak uygulamalı egitim v, orjinal saç çıtçıt, percem modelleri, peruk online satış, peruk satış siteleri, perçem, postis satış, rönesans peruk, sarı peruk, saç ekleme fiyatları, saç çıt çıt fiyatları izmir, takma saç, taksitle çıt çıt saç, toptan postiş satan yerler, tresli kaynak, ucuz çıt çıt saç fiyatları, uşak postiş fiyatları, yarım ay postiş, Çıt Çıt Saç Adana, çıt çıt fiyatları, çıt çıt kahkül, çıt çıt saç fiyatları, çıt çıt saç kampanya, çıt çıt saç siparişi kapıda ödem, çıtçıt 150 tl, çıtçıt perçem,