ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 
Yorumlar
Boncuk Kaynak Saç Boncuk Kaynak Saç
5 5 Yıldızlı!
gercek sacmı bunlar ılk defa kullanıcam ama sacıma zararı olurmu Açma boya
Ham Saç 80 - 85 cm Ham Saç 80 - 85 cm
1 5 Yıldızlı!
Ham Saç Toptan Satıs Fıyatlarınız Aynımı Acaba Toptan Alım Yapmak İstiy
Çıt Çıt Saç Açık Kestane Dore Çıt Çıt Saç Açık Kestane Dore
4 5 Yıldızlı!
fiyatlar iyi de saçlar kaç gr ? Çıtçıtlarımız özel dikim olup 8 parçad
 

At Kuyruğu Saç 110901083505

At Kuyruğu Saç 110901083505
Büyütmek için resime tıklayın
Fiyatı: 80.00TL
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: 110901083505
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Miktar:

 saç uzatmada kullanılan yöntemlerden hem en zahmetsizi hemde en yaygın olanlardan birtanesidir. Uygun fiyatla edinebileceğiniz birtanesiyle sizde saçınızı zahmetsizce uzatabilirsiniz. Postiş kullanmanın en güzel yanı basit bir şekilde saçınızın istediğiniz bölgesine ekleyebilmenizdir.

Ayrıca postişleri istediğiniz saç yapışında, uzunluğunda veya renginde bulmanızda mümkün. Genellikle postişler Sentetik, Kanekolon veya gerçek insan saçından yapılıyor. Her çeşitin kendine has özellikleri mevcut. Mesela gercek saçtan yapılan postişler diğerlerine göre daha uzun yapılabilme imkanına sahip.

Sentetikler ise uzun ömürlüler. Ama en doğal görüntüyü yakalamak için size gerçek insan saçından yapılan postişleri kullanmanızı öneriyoruz. Ayrıca postişinize saçınızda kullandığınız saç boyası ve saç köpüğü gibi ürünleri kullanmanızda mümkün. İsteyenler toka vb. yardımcı elemanlarla postişini daha çekici bir hale getirebilir.

At Kuyruğu Postiş Nasıl uygulanır ?

Saçınıza at kuyruğu postiş uygulamanın en basit yolu ise saçı yukardan topuz yaparak postişi üstüne giydirmek. Böylece saçınızla bir bütün olacak postişle doğal bir görünüm yakalanabilir.

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz:

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

At Kuyruğu Saç 110901083505
Büyütmek için resime tıklayın
At Kuyruğu Saç 110901083505
Büyütmek için resime tıklayın
Etiketler: 8 parça çıt çıt, Ada Peruk, Aymet Peruk, Buray Peruk, Eminem Peruk, Gerçek Saç Çıtçıt, Ham Saç, Ham Saç Fiyatları, Karamel Çıtçıt, Kırıkkale de Çıt Çıt Saç, Lider Peruk, Lura Peruk, Micro Kaynak, Micro Kaynak Fiyat, Micro Kaynak Trimmer, Mikro Kaynak, Monalisa Peruk, Online Peruk, Papatya Peruk, Peruk Modelleri, Peruka, Perukk, Platin Peruk, Prens Peruk, Prenses Peruk, Rönesans Peruk, Saç Peruk, Sultan Peruk, adana çıt çıt saç, at kuyrugu, at kuyrugu gercek sac, at kuyrugu model, at kuyrugu sac, at kuyruğu çıt çıt, cit cit, cıt cıt saç avcılar cihangir, en ucuz doğal cıt cıt, fethiye saç çıt çıt, gerçek saç çıt çıt fiyatları, ham saç çıt çıt, izmirde çıt çıt fiyatları, kargo yoluyla nasıl çıt çıt post, kaynak sac, kivircik saç çit çit, kocaeli çıt çıt kaynak, renkli çıt çıt, sac kaynak, saç çıtçıt hemen teslim, taksimde çıt çıt, tokali at kuyrugu, toptan cıt cıt saç, yarım ay çıt çıt, Çıt Çıt Saç, Çıtçıt Saç Kırıkkale, çıt çıt at kuyrugu modelleri, çıt çıt fiyatları uşak, çıt çıt gerçek saç fiyatları siv, çıt çıt online, çıt çıt saç ankara, çıt çıt saç antalya, çıt çıt saç aydın, çıt çıt saç bursa, çıt çıt saç doğal, çıt çıt saç istanbul, çıt çıt saç izmir, çıt çıt saç kayseri, çıt çıt saç konya, çıt çıt saç samsun, çıt çıt saç sarı, çıt çıt saç siparişi, çıt çıt saç ucuz fiyat, çıt çıt saç şanlıurfa, çıt çıt saçlar, çıt çıt siparişi, çıt çıt tokası, çıt çıt çikolata karamel, çıtçıt saç nerede satılır, İlker Peruk, şirinevler çıt çıt,