ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 
Yorumlar
Çıt Çıt Siyah Saç Çıt Çıt Siyah Saç
4 5 Yıldızlı!
Ben arastirdim burdan alicam ama kredi kartiyla alabilir degl mi ve sacim 85cm o
Keratin Kaynak Sac Fiyatları Keratin Kaynak Sac Fiyatları
3 5 Yıldızlı!
boncuk kaynak tanesinin kalınlığı ne kadar acaba http//peruksatis.com bon
Çıt Çıt Siyah Saç Çıt Çıt Siyah Saç
4 5 Yıldızlı!
yaa ben siyh cit cit istiyorum aynen byle ama gercek %100 dogaal mı ki ?? ve be
 

Boncuk Kaynak Saç - Boncuk Kaynak Saç Modelleri

Boncuk Kaynak Saç -  Boncuk Kaynak Saç Modelleri
Büyütmek için resime tıklayın
Fiyatı: 1.50TL
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: 121021115756
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Miktar:

Boncuk kaynak Sac kullanım rahatlığı, uygulama takılma  ve saçtan çıkarılması saça zarar vermeyen gerçek saç kaynak çeşididir.Boncuk kaynak saç takılma süresi 1.00 ile 2.30 saat arasında değişmektedir.
Saç Kaynağı özeldir ve profesyonel takılmasını önerilir.Önemli faktörlerden en büyük özelliği saçın gerçek saç olması ve saç tipinize uygun olmasıdır.  Malesef daha ucuz maliyet ve fazla kazanç elde etmek isteyenler , hazır işlenmiş ve çok kaliteli olmayan fırın boyalı tabir ettiğimiz saçlar kullanılmaktadır.  Fırın Boyalı Saçlar; kişinin saçlarına zarar verir, hem de maddi olarak zarar verir.  
 
 
 Fırın Boyalı  veya Sentetik Karışım Olarak Bilinen Saçlar

-SAÇLARIN TARANMAMASINA
-RAHATLIKLA YIKANMAMASINA  (DUŞ ALIR İKEN'DE KARIŞIR VE SAÇIN TARAMA ESNASINDA DOLAŞMASINA)
-FÖN , MAŞA GİBİ İŞLEMLERDE SAÇIN YANMASINA,KOPMASINA VE SAÇIN GERÇEK ANLAMDA MAŞA TUTMAMASINA SEBEB OLUR
-FIRIN BOYALI VEYA SENTETİK SAÇLAR PARLAK VE ÇOK YUMUŞAK BİR ŞEKİLDE HAZIR OLAN ÜRÜNLERDEN YAPILMAKTADIR  
-FIRIN BOYALI HAZIR SAÇLAR 1 AY KULLANIMDAN SONRA SAÇLARININ KARIŞMASINA NEDEN OLUR

Bu Tür Sorun Yaşamamak İçin Boncuk Kaynak İhtiyacı Olan insanların profesyonel saç yapısından anlayan tecrübeli arkadaşlar ile çalışması önerilir. Ucuz Etin Yahnisi Her Zaman Yavan OLur (ATASÖZÜNÜ) Hatırlatmak İstedim  Saçı Alıp 1 Ay Sonra Eğer Saçınızdan Çıkartmayı Başarbilir İseniz  Çöpe Atmazsınız Belki.Tekrar Saç Almak Zorunda Kalırsınız 2 defa saç değiştirmenize sebeb olur ve 2 kez masraf etmiş olursunuz. Bu sebebden dolayı hazır ürünleri tavsiye etmiyoruz, saç kalitesinden iyi anlayan  ve Saçı Kendi Atölyelerinde İşleyen Firmalardan almanızı tavsiye ediyoruz . Çünkü saçı kendi atölyelerinde hazırlayan  profosyenel arkadaşlar  saçın özelliklerini çok iyi bilir ve sadece para kazanmak değil . insanların ihtiyaç veya mutluklarını Düşünen Arkadaşlardır
Peruk Satis İçin En Önemlisi İnsanların Mutluluğu Ve İhtiyaçlarını Karşılamaktır. SAÇLARIMIZI  KENDİMİZ KONTROL EDER KENDİ ATÖLYEMİZDE (DİKİŞ, AÇMA,BOYAMA,VE KERATİNLEMESİNİ) ELİMİZDEKİ EN İYİ İMKANLAR İLE KALİTELİ BİR ŞEKİLDE YAPARIZ

Uygulanan kaynakla ilgili temel bilgiler:

-Kullanılan Keratin 1.2 İtalyan Keratin Olup Piyasada Bulunan Suda Cabuk Erime Yapan 1 hafta İçinde saçtan kayma Yapan(SLİKON,TUTKAL,VEYA UCUZ KERATİNLER) Firmamız Tarafından Kullanılmaz.
-Boncuk kaynak Sacınıza uygulandıktan sonra 4 ay kesinlikle erime yapmaz ve aynı saçı tekrar kullanabilirsiniz.
-Saçlarımız Gerçek Olduğu İçin istediğiniz şekilde rengini değiştirebilir ve tekrar yeni bir saç almaktan kurtulursunuz.

-Yanlış Takılmış Olan Boncuk Kaynak Saçlar Kaynagın Belli Olmasına Ve Rahat Toplayamama Ve Gözükmesine Sebeb Olur.
*Slikon ile yapılan kaynak saçların uçları sıcak su nedeni ile çabuk erime yapar ve sacların dökülmesine 1 ay sonra Takılan Saçların Yarı yarıya Azalmasına Yol Açar.
Müşterilerimizin Mutluluğu Bizim İçin Önemlidir.

Boncuk Kaynak Sac Boncuk Kaynak Gerçek Saç Fiyatlari

Peruk Satis Keyifli Alışverişler Dileriz.

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz:

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır.
Etiketler: Boncuk Saç Kaynak İstanbul, Boncuklu Kaynak İstanbul, Büyükorhan Saç Kaynak Merkezi, Extend Magic Mikro Saç Kaynak İ, Gemlik Saç Kaynak Merkezi, Gürsu Saç Kaynak Merkezi, Halka Saç Kaynağı İstanbul, Halkalı Kaynak İstanbul, Ham Saç İstanbul, Harmancık Saç Kaynak Merkezi, Karacabey Saç Kaynak Merkezi, Keleş Saç Kaynak Merkezi, Keratin Saç Kaynak İstanbul, Keratinli Saç Kaynak İstanbul, Kestel Saç Kaynak Merkezi, Mikro Saç Kaynak İstanbul, Mudanya Saç Kaynak Merkezi, Mustafa Kemal Paşa Saç Kaynak Me, Nilüfer Saç Kaynak Merkezi, Orhaneli Saç Kaynak Merkezi, Orhangazi Saç Kaynak Merkezi, Osmangazi Saç Kaynak Merkezi, Peruk İstanbul, Perukçu İstanbul, Postiş İstanbul, Saç Alan Yerler İstanbul, Saç Kaynak İstanbul, Saç Kaynak Malzemeleri İstanbul, Saç Kaynak Merkezi İstanbul, Saç Kaynak Merkezleri İstanbul, Saç Kaynak Satın Al İstanbul, Saç Kaynak Yapan Kuaförler İsta, Saç Kaynak Yapan Yerler İstanbu, Saç Kaynağı İstanbul, Saç Satan Yerler İstanbul, Saç Uzatma İstanbul, Saça Kaynak İstanbul, Yenişehir Saç Kaynak Merkezi, Yıldırım Saç Kaynak Merkezi, bakır kaynak, boncuk kaynak, boncuk kaynak ucuz fiyat, dore sarı kaynak, gercek sac, kaliteli gercek sac, karamel kaynak, keratin kaynak, kumral kaynak, sac kaynak fiyatları, sarı kaynak, siyah kaynak, ucuz boncuk kaynak, Çıt Çıt Saç İstanbul, çikolata kahve, İnegöl Saç Kaynak Merkezi, İstanbul Saç Kaynak Fiyatları, İstanbul Saç Kaynak Merkezleri, İznik Saç Kaynak Merkezi,