ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 
Yorumlar
Çıt Çıt Siyah Saç Çıt Çıt Siyah Saç
4 5 Yıldızlı!
yaa ben siyh cit cit istiyorum aynen byle ama gercek %100 dogaal mı ki ?? ve be
Boncuk Kaynak Saç - Boncuk Saç Kaynak Gerçek Saç Boncuk Kaynak Saç - Boncuk Saç Kaynak Gerçek Saç
5 5 Yıldızlı!
Kaç adet almamz gerekir acaba Siz kac adet ihtiyacınız var ise o şekilde g
Mikro Kaynak Makinası Mikro Kaynak Makinası
5 5 Yıldızlı!
trimmer mikro kaynak, Saç, Mikro, kaynağı, kaynak, kaynak boncuk, kaynak sac,
 

Boncuk Saç Kaynak

Boncuk Saç Kaynak
Büyütmek için resime tıklayın
Fiyatı: 1.50TL
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: 121219041626
Oy Ortalaması: 5 5 Yıldızlı!

Miktar:

Boncuk kaynak kullanım rahatlığı, uygulama takılma  ve saçtan çıkarılması saça zarar vermeyen saç kaynağı çeşididir.Boncuk kaynak saça takılma süresi 1.00 ile 2.30 saat arasında değişmektedir.
Saç Kaynağı özeldir ve profesyonel takılmasını önerilir.Önemli faktörlerden en büyük özelliği saçın gerçek saç olması ve saç tipinize uygun olmasıdır.  Malesef daha ucuz maliyet ve fazla kazanç elde etmek isteyenler , hazır işlenmiş ve çok kaliteli olmayan fırın boyalı tabir ettiğimiz saçlar kullanılmaktadır.  Fırın Boyalı Saçlar; kişinin saçlarına zarar verir, hem de maddi olarak zarar verir.  
 
 
 Fırın Boyalı  veya Sentetik Karışım Olarak Bilinen Saçlar

-SAÇLARIN TARANMAMASINA
-RAHATLIKLA YIKANMAMASINA  (DUŞ ALIR İKEN'DE KARIŞIR VE SAÇIN TARAMA ESNASINDA DOLAŞMASINA)
-FÖN , MAŞA GİBİ İŞLEMLERDE SAÇIN YANMASINA,KOPMASINA VE SAÇIN GERÇEK ANLAMDA MAŞA TUTMAMASINA SEBEB OLUR
-FIRIN BOYALI VEYA SENTETİK SAÇLAR PARLAK VE ÇOK YUMUŞAK BİR ŞEKİLDE HAZIR OLAN ÜRÜNLERDEN YAPILMAKTADIR  
-FIRIN BOYALI HAZIR SAÇLAR 1 AY KULLANIMDAN SONRA SAÇLARININ KARIŞMASINA NEDEN OLUR

Bu Tür Sorun Yaşamamak İçin Boncuk Kaynak İhtiyacı Olan insanların profesyonel saç yapısından anlayan tecrübeli arkadaşlar ile çalışması önerilir. Ucuz Etin Yahnisi Her Zaman Yavan OLur (ATASÖZÜNÜ) Hatırlatmak İstedim  Saçı Alıp 1 Ay Sonra Eğer Saçınızdan Çıkartmayı Başarbilir İseniz  Çöpe Atmazsınız Belki.Tekrar Saç Almak Zorunda Kalırsınız 2 defa saç değiştirmenize sebeb olur ve 2 kez masraf etmiş olursunuz. Bu sebebden dolayı hazır ürünleri tavsiye etmiyoruz, saç kalitesinden iyi anlayan  ve Saçı Kendi Atölyelerinde İşleyen Firmalardan almanızı tavsiye ediyoruz . Çünkü saçı kendi atölyelerinde hazırlayan  profosyenel arkadaşlar  saçın özelliklerini çok iyi bilir ve sadece para kazanmak değil . insanların ihtiyaç veya mutluklarını Düşünen Arkadaşlardır
Peruk Satis İçin En Önemlisi İnsanların Mutluluğu Ve İhtiyaçlarını Karşılamaktır. SAÇLARIMIZI  KENDİMİZ KONTROL EDER KENDİ ATÖLYEMİZDE (DİKİŞ, AÇMA,BOYAMA,VE KERATİNLEMESİNİ) ELİMİZDEKİ EN İYİ İMKANLAR İLE KALİTELİ BİR ŞEKİLDE YAPARIZ

Uygulanan kaynakla ilgili temel bilgiler:

-Kullanılan Keratin 1.2 İtalyan Keratin Olup Piyasada Bulunan Suda Cabuk Erime Yapan 1 hafta İçinde saçtan kayma Yapan(SLİKON,TUTKAL,VEYA UCUZ KERATİNLER) Firmamız Tarafından Kullanılmaz.
-Boncuk kaynak Sacınıza uygulandıktan sonra 4 ay kesinlikle erime yapmaz ve aynı saçı tekrar kullanabilirsiniz.
-Saçlarımız Gerçek Olduğu İçin istediğiniz şekilde rengini değiştirebilir ve tekrar yeni bir saç almaktan kurtulursunuz.

-Yanlış Takılmış Olan Boncuk Kaynak Saclar Kaynagın Belli Olmasına Ve Rahat Toplayamama Ve Gözükmesine Sebeb Olur.
*Slikon ile yapılan kaynak saçların uçları sıcak su nedeni ile çabuk erime yapar ve sacların dökülmesine 1 ay sonra Takılan Saçların Yarı yarıya Azalmasına Yol Açar.
Müşterilerimizin Mutluluğu Bizim İçin Önemlidir.

Boncuk Kaynak Saç

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz:

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır.
Etiketler: Extend Magic Micro Hair Extensio, Extend Magic Mikro Saç Kaynak Z, Hair Extensions Zeytinburnu, Halka Saç Kaynağı Zeytinburnu, Halkalı Kaynak Zeytinburnu, Ham Saç Zeytinburnu, Keratinli Saç Kaynak Zeytinburn, Kısa Saça Kaynak Zeytinburnu, Mikro Saç Kaynak Zeytinburnu, Peruk Zeytinburnu, Perukçu Zeytinburnu, Postiş Zeytinburnu, Postiş Kiralama Zeytinburnu, Saç Alan Yerler Zeytinburnu, Saç Kaynak Malzemeleri Zeytinbu, Saç Kaynak Merkezi Zeytinburnu, Saç Kaynak Merkezleri Zeytinbur, Saç Kaynak Satın Al Zeytinburnu, Saç Kaynak Yapan Kuaförler Zeyt, Saç Kaynak Yapan Yerler Zeytinb, Saç Kaynağı Zeytinburnu, Saç Satan Yerler Zeytinburnu, Saç Uzatma Zeytinburnu, Saça Kaynak Zeytinburnu, boncuk kaynak, boncuk kaynak ankara, boncuk kaynak bakımı, boncuk kaynak fiyatları, boncuk kaynak izmir, boncuk kaynak nedir, boncuk kaynak saç, boncuk kaynak saç bakımı, boncuk kaynak saç fiyatları, boncuk kaynak saç kullanımı, boncuk kaynak tadilatı, boncuk kaynak video, boncuk kaynak zararları, boncuk saç fiyatları, boncuk saç kaynak, boncuk saç kaynak fiyatları, boncuklu kaynak fiyatları, boncuklu saç kaynağı, halka boncuk kaynak, halka kaynak fiyatları, halkalı kaynak, kadıköy kaynak saç, kaynak boncuk saç, kaynak sac istanbul, kaynak saç ankara, kaynak saç fiyatları, kaynak saç fiyatı, kaynak saç izmir, kaynak saç videoları, kaynak saçlar, keratin kaynak, keratin kaynak fiyatları, kısa saça boncuk kaynak, mikro kaynak sac, postis fiyatlari, sac uzatma, sach kahoon, saç boncuk, saç boncuk kaynak, saç kaynak, saç kaynak fiyatları bursa, saç kaynak kadıköy, saç kaynak merkezi, saç kaynak merkezleri, saç kaynağı, saça boncuk kaynak, saça boncuk kaynak nasıl yapılır, saça kaynak, saça kaynak fiyatları, Çıt Çıt Saç Zeytinburnu, Çıt Çıt Saç Kiralama Zeytinburnu, çıt çıt saç, çıtçıtlı saç fiyatları,