ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 
Yorumlar
Keratin Kaynak 110907053641 Keratin Kaynak 110907053641
4 5 Yıldızlı!
Açık pembe rengi war mi acaba? Şeker pembesi şeklinde mevcuttur evet.
Yarım Ay Çıtçıt Saç Yarım Ay Çıtçıt Saç
5 5 Yıldızlı!
merhabalar bu sach ların gerçek olduğunu nasıl anlarız gerçek saç nasıl
Çıt Çıt Saç Açık Kestane Dore Çıt Çıt Saç Açık Kestane Dore
4 5 Yıldızlı!
fiyatlar iyi de saçlar kaç gr ? Çıtçıtlarımız özel dikim olup 8 parçad
 

ÇITÇIT SAÇ DALGALI

ÇITÇIT SAÇ DALGALI
Büyütmek için resime tıklayın
Fiyatı: 220.00TL
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: 130125123848
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Miktar:

ÇITÇIT SAÇ

Neden Çıt Çıt?

Saçlar, kadınlarda güzelliğin simgesi hatta daha iddialı konuşmak gerekirse markası! Fakat ne yazık ki, bu konuda her kadın doğuştan şanslı değil. Hatta pek çok kadına göre saçları arzu ettikleri gibi olmaktan hayli uzak. Ya çok cansız, ya çok inatçı, ya çok seyrek, ya çok sık, ya çok kuru, ya çok yağlı… Görselliğin ve estetik değerlerinin hızla yükseldiği bir çağda böylesi bir memnuniyetsizlik gayet doğaldır ki her kadın için sıkıntı olabilecek türdendir. Üstelik, bazıları daha güzel ve sağlıklı görünen saçlara sahip olabilmek için akla gelecek her türlü yönteme başvurup her türlü bakımı uygulamasına rağmen hiçbir zaman istedikleri neticeyi alamamaktalar. Böylesi bir çıkmazda, dışarıdan yapılan ”aldatmaya yönelik” yapay müdahaleler tek olumlu sonuç veren tercihler olarak dikkat çekiyor. Çıt çıt saçlar, tam ve yarım peruklar, kaynaklar, postişler bu yapay müdahalelerde başlıca kullanılan yardımcı malzemeler!

Günümüzde bu yöntemlerin içerisinde en sık tercih edileni ise çıt çıt saçlar. Çünkü, pek çok kullanım kolaylığının yanı sıra son derece doğal bir sonuç elde etmek isteyenlerin taleplerine de kolaylıkla yanıt verebilmekte. Her şeyden önce peruk ve postişler gibi ağır değiller ve kendi saçlarınızla kombine ettiğiniz için dışarıdan fark edilmeleri de pek kolay değil. Kaynaklardaki gibi kalıcı bir sonuç elde etmediğiniz için de, sıkıldığınızda takmayabilirsiniz! Kimi sebeplerle uzun kesim kullanamayanlar, son kesimlerinden sıkılanlar belki de pişman olanlar ve bir anda uzun bir modele sahip olmak gibi radikal değişiklik arayanlar farklı renk, boy ve tarzlardaki bu ürünlerden faydalanabilirler. Uygulaması ilk başta biraz zor gelebilir fakat üzerinde harcanan emeğin de kesinlikle hakkını verecektir. Ense ve kimi durumlarda şakaklara doğru uygulandıkları için ön kısımda yaratacağınız şekil ile uyumlu hale getirmeniz de kolay olacaktır. Yani, peruk ya da postişlerdeki gibi tek bir modele bağımlı kalmak zorunda değilsiniz, bunlar temel olarak yalnızca imajınızı tamamlayan aksesuarlar çünkü!

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz:

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır.
Etiketler: 8 parça postiş, 8 parça çıt çıt, 8 parça çıt çıt fiyatları, adana çıt çıt saç, ankara çıt çıt saç fiyatları, cit cit sac, cıt cıt, cıt cıt sac, cıt cıt sac fıyatları, cıt cıt saç, cıt cıt saç fiyatları, cıtcıt sac, dalgalı çıt çıt modelleri, dalgalı çıt çıt saç, dalgalı çıt çıt saç fiyatları, doğal saç çit çit, doğal saç çıt çıt, doğal çıt çıt, doğal çıt çıt saç fiyatları, en ucuz çıt çıt fiyatları, en ucuz çıt çıt saç fiyatları, en ucuz çıt çıt saçlar, en uygun çıt çıt fiyatları, gercek sac cit cit, gercek sac postis, gerçek postiş fiyatları, gerçek saç nasıl anlaşılır, gerçek saç postiş fiyatları, gerçek saç çıt çıt al, gerçek saç çıt çıt ankara, gerçek saç çıt çıt boyanırmı, gerçek saç çıt çıt fiyatları ank, gerçek saç çıt çıt fiyatları bur, gerçek saç çıt çıt fiyatları izm, gerçek saç çıt çıt izmir, gerçek saç çıtçıt, gerçek saçlar, gerçek çıt çıt, gerçek çıt çıt saç nasıl anlaşıl, gerçek çıt çıt saçlar, gerçek çıtçıt saç, gerçeksac, gittigidiyor çıt çıt saç, izmir çıt çıt saç, kısa saça çıt çıt nasıl takılır, kıvırcık çıt çıt, kıvırcık çıt çıt saç, orjinal saç çıt çıt, orjinal çıt çıt saç, orjinal çıt çıt saç fiyatları, postij, postiş modelleri, postiş modelleri ve fiyatları, postiş satın al, postiş saçlar, postiş çıt çıt, postiş çıt çıt fiyatları, röfleli çıt çıt saç, satılık çıt çıt saç, saç postişi, saç çıt çıtları, saç çıtçıt, saç çıtçıtları, saça çıt çıt, saça çıt çıt fiyatları, sentetik çıt çıt, ucuz çıt çıt saç fiyatları, ucuz çıtçıt, uygun fiyatlı çıt çıt saç, yarım ay çıt çıt, çit fiyatları, çit çit, çit çit fiyatlari, çit çit saç fiyatlari, çit çit saçlar, çitçit, çitçit fiyatlari, çıt çıt al, çıt çıt fiyatları ankara, çıt çıt fiyatları en ucuz, çıt çıt gerçek saç fiyatları, çıt çıt kahkül, çıt çıt modelleri, çıt çıt nasıl takılır, çıt çıt satın al, çıt çıt saç adana, çıt çıt saç al, çıt çıt saç bakımı nasıl yapılır, çıt çıt saç fiyatları adana, çıt çıt saç fiyatları ankara, çıt çıt saç fiyatları bursa, çıt çıt saç fiyatları istanbul, çıt çıt saç fiyatları izmir, çıt çıt saç fiyatları konya, çıt çıt saç fırsatları, çıt çıt saç modelleri ve fiyatla, çıt çıt saç nasıl takılır, çıt çıt saç nasıl yıkanır, çıt çıt saç ne kadar, çıt çıt saç siparişi, çıtçıt fiyatları, çıtçıt saçlar, çıtçıtlı saç, çıtçıtlı saç fiyatları, çıtçıtlı saçlar,