ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 
Yorumlar
Boncuk Kaynak Saç - Boncuk Saç Kaynak Boncuk Kaynak Saç - Boncuk Saç Kaynak
3 5 Yıldızlı!
bu çıtçıt saclara her turlu ıslem yapabılımıyız?? % 100 gercek s
Çıt Çıt Saç Dore Sarı Çıt Çıt Saç Dore Sarı
3 5 Yıldızlı!
size nasıl güvenebiliriz ? özellikle sitemizde ssl yüklüdür ürünlerimiz
Çıt Çıt Saç Açık Kestane Dore Çıt Çıt Saç Açık Kestane Dore
3 5 Yıldızlı!
kaç gram ve kaç parça oluğu ile ilgili bilgi bulamadım yardımcı olurmusun
 

At Kuyruğu Saç 110901102505

At Kuyruğu Saç 110901102505
Büyütmek için resime tıklayın
Fiyatı: 80.00TL
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: 110901102505
Oy Ortalaması: Oylanmadı

Miktar:

At Kuyruğu Saç Modelleri bilindiği gibi her zaman için pratik ve hoş görünümlü saç modelleri arasında yer alır. At Kuyruğu Sac Modellerini yapmak çok kolay olduğu için sac modelimizi çok fazla düşünmemize gerek kalmadan, küçük ayrıntılara dikkat ederek hoş saç modellerine sahip olabiliriz.

At Kuyruğu Saç Modelı genellikle arkadan toplanarak yapılan bir saç modelidir ancak yüz tipimize göre At Kuyruğu Modelleri yandan, isteğe göre sağdan yada soldan bağlayarakta yapabiliriz.

At Kuyrugu Sac Modeli, genellikle oval ve uzun yüz tiplerine uygun saç modelidir. Ancak yuvarlak ve kare yüz tiplerininde rahatlıkla kullanabileceği bir yüz tipidir.

At Kuyruğu Saç Modelinin uygulanmasında dikkat edeceğimiz küçük ayrıntılara gelince;

At Kuyruğu Saç Modeli Nasıl Yapılır ?

1.At Kuyruğu Saç modellerinin yapılışında ilk aşama Saçlarımıza hacim kazandırmak olmalıdır. Saçlarımız çok temiz olduğu durumlarda hafif bir kabarıklık olur ki bu da At Kuyruğu Saçlar için aradığımız Hacmi doğal olarak verir.

2.Saçlarımızı At Kuyruğu yapmak için toplarken dikkat edeceğimiz hususların başında Saçları mümkün olduğunca aşağıdan toplamak ve omuzlarımızın üzerinde bir yerden bağlamak saçlarımıza daha modern bir görünüm verecektir. Böylece Saçlarımızın duruşu çok daha etkileyici olacaktır.

3.Eğer at kuyruğu yaparken Saçlarımızı yandan toplamayı düşünüyorsan,- yüzümüzün ön kısmına dökülecek olan perçemlerin istikametini mümkün olduğu kadar ters tarafa taramalıyız. Böylece yüzümüze çarpraz şekilde duracak olan At Kuyruğu modeli yüzümüze doğal bir şekil ve güzellik katacaktır.

4. Saçlarımızı At Kuyruğu şeklinde toplarken topladığımız kısmı hafif bir şekilde fön çekerek uç kısımlarına bukleler oluşturmamız bize daha romantik ve etkilyeyici bir hava katacaktır.

5. Dikkat edeceğimiz bir diğer hususta saçlarımızı topladıktan sonra son olarak saçlarımızı topladığımız lastiğin görünmediğin den emin olmaktır. Ancak eğer saçlarımız için kabarık şekilli ve tüylü tokalar kullanacaksak bunu saklamak olanağı yoktur. Bizim tavsiyemiz Saçlarda At Kuyruğu modelini uygularken mümkün olduğu kadar saç rengine uygun ince lastikler kullanarak bunun görünmesini engellemek saçlara daha güzel ve naturel bir hava verecektir. Bunu yapmak, yani saçlarımızı sardığımız lastiği saklamak için en iyi yol ise saçlarımızın küçük bir kısmını lastiğin üzerine sararak lastiği kamufle etmektir.

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz:

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

At Kuyruğu Saç 110901102505
Büyütmek için resime tıklayın
At Kuyruğu Saç 110901102505
Büyütmek için resime tıklayın
At Kuyruğu Saç 110901102505
Büyütmek için resime tıklayın
At Kuyruğu Saç 110901102505
Büyütmek için resime tıklayın
Etiketler: % 100 gerçek insan saçı çıtçıt, 150 tl çıt çıt saç fiyatları, Kırıkkale Doğum günü süsleri, Kırıkkale Karadeniz Kostümü, Kırıkkale Karadeniz Kıyafeti, Kırıkkale Kırmalık Tabak, Kırıkkale Silifke Kostümü, Kırıkkale Sünnet Süsleri, Kırıkkale kafkas Elbisesi, Kırıkkale öyle bir geçer zaman k, Kırıkkale üsküp Kostümü, Kırıkkalede 20 Yıllar Kostümleri, Kırıkkalede 30 Yıllar Kostümleri, Kırıkkalede 40 Yıllar Kostümleri, Kırıkkalede 50 Yıllar Kostümleri, Kırıkkalede Aktör Kostümleri, Kırıkkalede Araba Koltuğu Diken, Kırıkkalede Baby Shower, Kırıkkalede Karnaval Elbisesi, Kırıkkalede Koltuk Kılıfı Diken, Kırıkkalede Kostüm Satış Merkezi, Kırıkkalede Kostüm ve Aksesuar, Kırıkkalede Pelerinler, Kırıkkalede Peruk Nerede, Kırıkkalede film kostümleri, Kırıkkalede gösteri kostümleri, Kırıkkalede karakter kostümleri, Kırıkkalede meslek kostümleri, Kırıkkalede zeybek Kostümü, Kırıkkalede İş Elbisesi Diken Fi, Kırıkkalede Şirket Partileri Kos, Kırıkkalede şapka Satan Firmalar, ada çıt çıt, alanya çıt çıt saç nerde satılır, alsancak saç tasarım çıtçıt saç, avcılar çıt çıt, avcılar çıtçıt peruk, babyliss digital wag maşa, boncuk saç fiyatları, cit cit, denizli mesut saç tasarım, ekin peruk izmir, en ucuz çıtçıt, gerçek saç çıt çıt, gerçek çit çit saç, halkali kaynak, ham sac, izmirde çıt çıt fiyatları, kahkül peruk, kaliteli peruk, kaynak sac, konya boncuk postiş, konyada kaynak sac, kırmızı peruk, mikro kaynak set fiyatı, mikro kaynak uygulamalı egitim v, orjinal saç çıtçıt, percem modelleri, peruk online satış, peruk satış siteleri, perçem, postis satış, rönesans peruk, sac kaynak, sac kaynak merkezi, sarı peruk, saç ekleme fiyatları, saç çıt çıt fiyatları izmir, takma saç, taksitle çıt çıt saç, toptan postiş satan yerler, tresli kaynak, ucuz çıt çıt saç fiyatları, uzun saclar, uzunsaclar, uşak postiş fiyatları, yarım ay postiş, çıt çıt fiyatları, çıt çıt kahkül, çıt çıt saç fiyatları, çıt çıt saç kampanya, çıt çıt saç siparişi kapıda ödem, çıtçıt 150 tl, çıtçıt perçem,